Gaziantep'in yöresel ürünlerinden birisi olan Kuru patlıcan dolmasını Restoranımızda günün her saatinde arasıcak olarak tüketebilirsiniz.

içindekiler; Kuru Patlıcan, Pirinç, Kıyma, Soğan, Sarımsak, Antep Biber Salçası, Domates Salçası, baharat

İstanbulun merkezi noktalarından biri olan Topkapı Cevizlibağ mevkiindeki Tercüman sitesi içerisinde bulunan Pirpirim Gaziantep Mutfağında üretilen yemekleri güvenle tüketebilirsiniz, tüm ürünlerimizde kullanılan etlerin tamamı islamı usüllere uygun olarak T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI Gıda ve kontrol Genel Müdürlüğü tarafından kontrol edilmektedir.

Ürünlerimize kullandığımız hayvanlar Balıkesir ve Trakya bölgesi erkek kıvırcık kuzularıdır.

Pirpirim Gaziantep Mutfağında kullanılan;

Antep Biber Salçası, Kuruluk, Pirpirim, Antep Turşusu, Nar ekşisi, Firik, Zeytinyağı, Birecik Patlıcanı, Pul Biber, Nane, ve diğer tüm baharatları, Gaziantep Şanlıurfa ve civar illerdeki köylerden Pirpirim Gaziantep Mutfağı için doğal ortamlarında katkı maddesi kullanılmadan firmamıza özel olarak hazırlanmaktadır.

Antep Patlıcan Dolma nerde yenir sorusu için tabiki İstanbulda en iyi Antep Patlıcan Dolma, ve yine İstanbulda en lezzetli AntepDolma Pirpirim Gaziantep Mutfağında güvenle tüketebilirsiniz, Pirpirim Gaziantep Mutfağı, İstanbulda Gaziantep Mutfağı olarak 2004 yılından günümüze kadar hizmet vermektedir.

Antep Patlıcan Dolma hakkında Düşünceleriniz