Çıtır İçli Köfte, Pirpirim Gaziantep Mutfağı'nda öne çıkan yöresel ürünlerden biridir, İçli Köfte, hamurunun ince olması, yenirken ağızda dağılması ve kızartma olmasına rağmen hafif olması ile müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır.

içindekiler; Ceviz, az yağlı Kıyma, Kuru Soğan, ince Simit(Bulgur) ve baharat

İstanbulun merkezi noktalarından biri olan Topkapı Cevizlibağ mevkiindeki Tercüman sitesi içerisinde bulunan Pirpirim Gaziantep Mutfağında üretilen yemekleri güvenle tüketebilirsiniz, tüm ürünlerimizde kullanılan etlerin tamamı islamı usüllere uygun olarak T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI Gıda ve kontrol Genel Müdürlüğü tarafından kontrol edilmektedir.

Ürünlerimize kullandığımız hayvanlar Balıkesir ve Trakya bölgesi erkek kıvırcık kuzularıdır.

Pirpirim Gaziantep Mutfağında kullanılan;

Antep Biber Salçası, Kuruluk, Pirpirim, Antep Turşusu, Nar ekşisi, Firik, Zeytinyağı, Birecik Patlıcanı, Pul Biber, Nane, ve diğer tüm baharatları, Gaziantep Şanlıurfa ve civar illerdeki köylerden Pirpirim Gaziantep Mutfağı için doğal ortamlarında katkı maddesi kullanılmadan firmamıza özel olarak hazırlanmaktadır.

İçli Köfte nerde yenir sorusu için tabiki İstanbulda en iyi İçli Köfte, ve yine İstanbulda en lezzetli IcliKofte Pirpirim Gaziantep Mutfağında güvenle tüketebilirsiniz, Pirpirim Gaziantep Mutfağı, İstanbulda Gaziantep Mutfağı olarak 2004 yılından günümüze kadar hizmet vermektedir.

İçli Köfte hakkında Düşünceleriniz